Дуже часто квадроцикл купляють за яскравий зовнішній вигляд або через досить низьку ціну. Це абсолютно неправильно. В першу чергу чотириколісний аналог мотоцикла потрібен для поїздок по бездоріжжю. Піски, багнюка, великий розбитий гравій — його стихія. Тож насамперед треба мати на увазі витривалість Вашої машини, її практичність використання протягом багатьох років і відповідність новітнім еконормам. І вже потім краще розбиратися, яка машина Вам до вподоби суто з естетичної точки зору.

 

Квадроцикли нині використовуються не лише туристичною індустрією, але й у побуті. Умовно можна виділити чотири великі категорії:

  • утилітарні — не тільки для розваг на бездоріжжі, але й для фермерства. “Квадрик” є цілком прийнятною альтернативою допотопного моторолера-“мурахи”, коли треба тягти невеликий причеп сільською дорогою. Дешево, компактно, не треба багато пального та мастил;
  • спортивні — власне те, що використовується у “трофі”, пустельних гонках та ін.;
  • дитячі. Малі, легкі, не можуть розганятися дуже сильно;
  • туристичні. Можна вважати певним різновидом спортивних. Такі квадроцикли мають підсилену сталеву раму і великі кофри для всілякого туристичного принаддя. Також можуть використовуватися практично в будь-якій кліматичній зоні.

 

 

Виробників цього транспорту дуже багато. В Україні традиційно за якість цінять японські Yamaha та Honda, але зараз ринок наповнений дешевими китайськими репліками популярних японських та американських квадроциклів. Певна частина таких реплік має цілком достойні показники і непогану міцність, навіть як для експлуатації в умовах нашого континентального клімату.

Маса квадроцикла для дорослих перевершує половину тони, а швидкість його їзди — за 90 км-год. Це повільніше за мотоцикл, але вже може вважатися повноцінною частиною машинного трафіку. Проте такі вироби не мають кабіни і лише зрідка мають верх. Тож правила експлуатації квадроциклів вирізняються підвищеними вимогами обережності для водіїв.

 

 

Чим вирізняються дитячі квадроцикли

Будь-який дитячий товар має бути сертифікованим для безпечного використання. Моторизована техніка для дітей взагалі не може вважатися “повноцінним”, потужним транспортом. Це стосується як технічних обмежень, так і необхідності переміщення у супроводі дорослих.

 

Основні технічні обмеження, які Ви маєте знати перед тим, як купити дитячий квадроцикл:

  • там є обов’язковий обмежувач швидкості. Як правило, не більше 60 км-год, що цілковито відповідає українським дорожнім стандартам;
  • двигун — 100-300 “кубиків”. Тобто десь між мокіком, мопедом і легкими видами мотоциклів. Для підлітка буде цілком достатньо;
  • маса також незначна. Підліткові “квадрики” важать десь два центнери, але дитячі — набагато менші. Це зроблено з очевидною метою — убезпечити дитину від болісного падіння якнайбільше.

Звісно, перелічені запобіжники не гарантують абсолютну захищеність Вашої малечі. Екстремальний спорт — прекрасне хобі, але ставтеся до нього відповідально, і дітей тому ж навчайте.

 

Скільки коштує квадроцикл?

Якщо ми ведемо бесіду про дитячі й підліткові варіанти — краще дивитися на бу квадроцикли. Це як з одягом — дитина швидко виросте і забажає набагато потужнішу модель. До того ж, з точки зору ергономіки доросла машина все-таки більш пристосована під повністю сформований скелет. Та й водійські навички у юнаків, які не перший рік опановують таку техніку, більш розвинені.

Але й для дорослих намагання купити квадроцикл бу цілком слушне. Особливо для першої машини. “Квадрик” є таким транспортом, який завжди зазнає нищівного впливу навколишнього середовища. Тож похвалитися його бездоганним глянцевим виглядом можна хіба що тільки якщо апарат щойно виїхав з гаража. Або якщо власник дуже рідко робить виїзди далеко на природу.

 

 

Цінник як нового, так і побитого життям “квадрика” залежить і від фірми, і від потужності двигуна, і від гарантії та додаткових можливостей. Простий китайський агрегат цілком реально купити за 17-20 тисяч гривень. Максимально “заряджений” і новий агрегат може коштувати і понад 7-10 тисяч доларів, тобто не менше, ніж нова бюджетна автівка з повним пакетом послуг.

Продаж квадроциклів — досить динамічний бізнес, але для бюджетного використання найкращий варіант — гарно збережений “японець”. Така машина не матиме жодних проблем з пошуком запчастин: мотосалони Yamaha чи Honda є в кожному українському регіоні, а наша дистриб’юторська сітка магазинів MotoZona з радістю постачатиме Вам найкращі оригінальні запчастини.

 

 

Де найкраще купити квадроцикл бу

Західна Україна — відомий хаб з продажу малої моторної техніки. Тут можна зустріти багато моделей, привезених з Польщі чи Німеччини. А відтак і конкуренція за споживача на теренах квадроциклового ринку досить жорстока. Клієнти раді таким обставинам, бо мають величезний асортимент і не менше профільних сервісів, які оперативно обслуговують будь-яку модель, навіть найекзотичнішу.

Наш магазин MotoZona не перший рік постачає моторизовану техніку мешканцям багатьох регіонів. Ми виконуємо продаж, надаємо гарантію і швидку доставку на дитячі та дорослі квадроцикли усіх поколінь в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Тернополі та по всій Україні та областях.